داروهای لاغری اینستاگرامی

داروهای لاغری اینستاگرامی | بهترین متخصص تغذیه و رژیم درمانی اصفهان

داروهای لاغری اینستاگرامی

قرص‌های لاغری طیف وسیعی از قرص‌ها را شامل می‌شوند.که هر کدام از آن‌ها عملکرد خاص خود را دارند.و نکته بسیار مهم در خصوص آن‌ها، این است که تایید شده باشند.در این بخش از سایت دکتر محمد رادفر متخصص تغذیه و رژیم درمانی اصفهان قصد داریم درباره داروهای لاغری اینستاگرامی توضیحاتی ارائه دهیم.

برخی از این قرص‌ها از لحاظ علمی تایید شده اند.که البته تعدادشان بسیار اندک است. تعداد زیادی از قرص‌های لاغری از لحاظ علمی تایید نشده اند. و می‌توانند عوارض جانبی نظیر مشکلات قلبی و متابولیک را به وجود آورند.

برای لاغری به طور معمول استفاده از قرص‌های کاهنده وزن توصیه نمی‌شود.بهتر است افراد برای کار از رژیم‌های غذایی متعادل و ایده‌آل استفاده کنند. با طراحی یک رژیم غذایی مناسب و علمی قطعا کاهش وزن مورد نظر صورت می‌گیرد و نیازی به استفاده از قرص‌های کاهنده وزن نیست.

در شرایط بسیار خاص می‌توان برای کاهش وزن از قرص‌های کاهنده وزن تایید شده استفاده کرد که البته نیاز به مشورت با کارشناسان تغذیه، پزشک و تیم درمانی دارد، ممکن است ما برای کاهش وزن از مداخلات درمانی دیگری از لحاظ علمی نیز استفاده کنیم که همه این موارد با توجه به وضعیت بیمار و مذاکره با تیم درمان انجام می‌شود.

داروهای لاغری اینستاگرامی | بهترین متخصص تغذیه و رژیم درمانی اصفهان


صفحه اینستاگرام دکتر محمد رادفر متخصص تغذیه و رژیم درمان اصفهان


هیدروکسیکات

برخی از شرکت‌های داروسازی خارج از ایران به صورت غیرمجاز از ترکیبات آفدرین، داروی لاغری به نام «هیدروکسیکات» تولید می‌کنند.که در شبکه‌های ماهواره‌ای و اینستاگرامی نیز از این دست داروها تبلیغ می‌شود، این درحالیست که مصرف‌کنندگان این قرص‌ها ممکن است دچار تپش قلب و افزایش دمای بدن شوند که احتمال مرگ ناگهانی در این افراد بسیار بیشتر از افراد عادی است.

همیشه بهترین رویکرد برای کاهش وزن بهره‌گیری از رژیم‌های غذایی علمی و مناسب است که باید توسط کارشناسان تغذیه و پزشکان تجویز شود چرا که این اقدام بدون هیچ عوارضی و به صورت ایده‌آل وزن بیمار را کاهش می‌دهند و خطرات ابتلا به بیماری‌های مختلف را کم می‌کند.


مطالب پیشنهادی :

توصیه هایی برای درمان سوءهاضمه

اهمیت مصرف صبحانه

نکات تغذیه‌ای قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا

دیابت در کمین چاق‌ها

error: Content is protected !!
تما حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر محمد رادفر می باشد.

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24