آشنایی با دستگاه In Body

دستگاه In Body

دستگاهی با تکنولوژی برتر در خدمت رژیم درمانی

دستگاه  In Body  چیست ؟ مرحله ابتدایی برای هر رژیم درمانی و ارائه برنامه غذایی اندازه گیری قد و وزن و به دست آوردن BMI و میزان متابولیسم هر فرد است.

در مرحله بعد با توجه به اعداد به دست آمده، کالری روزانه هر فرد محاسبه شده و رژیم غذایی مناسب هر فرد با توجه به شرایطش نوشته می شود.

اما همان طور که در بالا هم گفته شد، شاخص توده بدن، مشخص کننده نوع وضعیت بدنی هر فرد نیست و نمی تواند شاخص دقیقی باشد، از این رو نیاز به یک روش یا دستگاه که بتواند به شکل مکمل این نیاز را به طور کامل برطرف کند، ضروری به نظر می رسد.


بیشتر بخوانید : دستگاه لاغری موضعی (Power Shape 2)


دستگاه Inbody  یک دستگاه جدید با تکنولوژی برتر در زمینه تعیین وضعیت بدنی 

وقتی فردی روی دستگاه قرار می گیرد : در وهله اول، قد، وزن و شاخص توده بدنی او به طور دقیق ، تعیین می شود. پس از آن می توانیم به آنالیز و بررسی تک تک اعضای بدن و نوع وضعیت آنها به طور جداگانه بپردازیم.

با این دستگاه می توانیم میزان چربی ، عضله و درصد آنها را در تک تک اندام ها بررسی کنیم  و پس از آن به نوشتن یک رژیم غذایی مناسب با وضعیت بدنی آن فرد بپردازیم.


دستگاه In Body
دستگاه In Body

دستگاه In Body

این دستگاه کارایی بسیار بالایی در آنالیز ترکیبات بدن دارد. از قبیل درصد چربی، میزان آب، عضلات، استخوان ها و املاح بدن دارد. امکان تعیین کمبود وزن، اضافه وزن و چاقی، شاخص توده بدنی(BIA)، نسبت دور شکم به دور لگن(WHR) و اندازه گیری درصد چربی در دست ها، پاها و شکم از دیگر ویژگی های بسیار دقیق این دستگاه می باشد.

اطلاعات خروجی این دستگاه یه صورت پرینت بوده و قابلیت استفاده برای سنین ۳ تا ۹۹ سال را دارا می باشد. در مراجعات مکرر، اطلاعات قبلی ترسیم و به صورت نمودار برای پزشک قابل بررسی و پیگیری می باشد.


بیشتر بدانید : دستگاه لاغری موضعی کویتیشن 


لاغری با دستگاه های دکتر محمد رادفر

error: Content is protected !!
تما حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر محمد رادفر می باشد.

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24