دستگاه Powershape 2

دستگاه Powershape 2

درمان سلولیت و چربی های موضعی

دستگاه Powershape 2 سیستم درمانی که  سلولیت و چربی های موضعی با استفاده همزمان از انرژی لیزر کم توان، رادیوفرکوئنسی(RF) و وکیوم را در این دستگاه بصورت همزمان انجام می گردد.

این دستگاه با داشتن سیستم رولی وکیوم باعث افزایش درناژ لنفاوی، رفع ادم و بهبود سلولیت می شود و باعث افزایش عمق نفوذ رادیو فرکوئنسی گشته و نتایج درمان بهتر می شود.

این دستگاه ساخت کشور کره جنوبی است . با داشتن هند پیس های مختلف جهت کاهش سایز دور شکم، ران ها، بازوها، بهبود غبغب و جهت جوانسازی صورت مورد استفاده می باشد.

از ویژگی های مهم لاغری موضعی با استفاده از دستگاهای لاغری ( powershape 2 ) که از مکانیسم های واکیوم، رادیوفرکوانسی و لیزر کم توان استفاده می کنند، امکان لاغری در قسمت های دلخواه، ایجاد تناسب اندام و کاهش سایز متناسب با نیاز هر فرد می باشد.

به نحوی که با استفاده از تکنیکهای ویژه فوق می توان در کنار یک رژیم غذایی متعادل و بدون اثر بر لاغری صورت یا شل شدن پوست بدن به کاهش سایز بالاتنه، شکم، کوچک کردن باسن ، پهلوها و رانها دست یافت. همچنین روش های لاغری موضعیبرای افرادی که به صورت عمومی چاق نیستند و فقط در نواحی خاص بدن چاقی موضعی دارند و نیز سلولیت که فرورفتگی های پوست پرتغالی شکل در شکم باسن و ران های خانم ها می باشد، کاربرد دارد.


مطالب پیشنهادی :

دستگاه لاغری موضعی کویتیشن

دستگاه لاغری موضعی (Power Shape 2)

آشنایی با لیزر لیپولیز و مزیت های آن

آشنایی با دستگاه In Body


دکتر محمد رادفر متخصص تغذیه اصفهان 

 

error: Content is protected !!
تما حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر محمد رادفر می باشد.

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24